Kalendář akcí

18.12.2019 Vánoční besídka

17. 1. 2020 Divadlo Němčice nad Hanou – Klauniáda                                                              Dva klauni August a August spolu prožívají různá dobrodružství. Představení je zaměřeno na mravní hodnoty dítěte – aby děti věděly, že se zdraví, nedělá se nepořádek, chová se pěkně v přírodě a uvidí pohádku o klauničce Augustince, která si nechtěla čistit zoubky.

6. 2. 2020 Divadlo Němčice nad Hanou– Maková panenka                                                           Hudební pohádka se čtyřmi na sebe navazujícími příběhy, na motivy známých večerníčkových postaviček dle námětu Václava Čtvrtka.

6. 3. 2020 Divadlo Němčice nad Hanou– Nezbedná čarodějka                                                     V lesní chaloupce žije už 320 let nezbedná čarodějnice Střapatice se svým moudrým přítelem netopýrem Lumírem. Ten přísně dohlíží na to, aby se nezbednice řádně učila kouzlit a čarovat. Ta ale dělá vše pro to, aby se jen bavila, a učení se vyhýbá. Lumírovi vyvádí drobné neplechy a lumpárničky. Vrcholem je, když si vymyslí, že místo učení uspořádá ve svém domku velký lesní karneval a pozve na něj děti z celého okolí. Jak celá oslava dopadne, zda ji při tom načapá její přísná teta Babice Krákořice a jestli bude za své četné nezbednosti potrestána?! To se vše teprve uvidí.  

17.3.2020 Žabí život – sdružení IRIS

30. 3. 2020 Divadlo Němčice nad Hanou – „ Zpívat nás baví“

23.6.2020 Rozloučení se školním rokem, pasování předškoláků